O firmie


Na rynku agencji multimedialnych istniejemy od 1997 roku, zatrudniamy specjalistów IT, programistów, grafików DTP/multimedia, fotografików, kreatorów i innych w systemie stałego zatrudnienia oraz w trybie teleworking. Nasze usługi znalazły uznanie w kraju i zagranicą (Grecja, Niemcy, Szwecja). W ponad 10 letniej działalności zaufali nam tacy Klienci jak Microsoft, Kodak, Jungheinrich, Wincanton, Agapes i wielu innych. Od momentu powstania naszej firmy charakteryzuje nas, nie często spotykane połączenie, umiejętnego wykorzystania technologii i kreacji artystycznej. W efekcie powstają produkty promujące, szkoleniowe, sprzedażowe i reklamowe - niezbędne w rozwoju naszych Klientów. Dysponujemy wiedzą i doświadczeniem, które w realny sposób zwiększają przychody naszych zleceniodawców z branż usługowych, produkcyjnych czy handlowych. Ze względu na nie wygórowane ceny i jakość proponowanych usług wiążemy się z naszymi Klientami na wiele lat, czego dowodem są referencje.

zakres prac:
  • prezentacje multimedialne
  • tworzenie i obsługa po produkcyjna witryn www (php, javascript, d-html, Flash)
  • opieka i aktualizacje stron serwisów www
  • Newsletter (pełen zakres usług, bez sprzedaży baz danych)
  • wirtualne panoramy 360°
  • projektowanie DTP (cały zakres - poligrafia od projektu do druku)
  • tworzenie wizualizacji firm Corporate Identity
  • obsługa agencyjno-reklamowa (banery zewnetrzne, oklejanie samochodów, inne)


"W dobie natłoku informacji, często nie jesteśmy w stanie z tysięcy reklam wybrać tą wiadomość, która jest dla nas istotna. Często media, które chcą dotrzeć do Klienta końcowego stosują niezrozumiałe przekazy gdzie forma góruje nad treścią wręcz dezorientując ludzi. Technokratyczne czasy "karmią" nas coraz to nowym nazewnictwem tworząc dziwaczne słowa i pojęcia.
Jesteśmy po to, aby poprowadzić naszych Klientów poprzez taki gąszcz i w prostych słowach zaproponować rzeczywiste, proste rozwiązania na miarę ich potrzeb z wykorzystaniem najnowszych zdobyczy technologii multimedialnych"