Tworzenie serwisów www

Od roku 1999 wykonujemy proste i zaawansowane witryny www. Tworzymy strony internetowe od projektu po skomplikowane technologicznie mechanizmy obsługujące serwisy www. Wykonujemy formularze na stronach, zagnieżdżamy elementy Flash i inne.
Budujemy systemy CMS (Content Managment System) - pozwalające administrować Klientowi zawartość jego stron z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu.

Wykorzystując doświadczenie naszych programistów i grafików - sprostamy każdej potrzebie naszego Klienta. Proces powstawania strony w początkowej formie widoczny jest na utajnionym adresie URL (serwer Machomedia Interactiv) widocznym tylko dla nas i Klienta. Po akceptacji prac wykonujemy kolejne kroki aż do posadowienia gotowego serwisu na serwerze Klienta z wybraną domeną (adresem URL).

Wśród naszych Klientów mamy firmy: Kodak, Norauto, Jungheinrich, BistroFlunch, PizzaPai, Salad&Co i wiele innych. REFERENCJE

CMS wykonujemy kierując się rzeczywistymi potrzebami Klienta ("szyjemy na miarę"), tak aby sprostać potrzebom danej branży. Za pomocą CMS - panela administracyjnego Klient może edytować wybrane miejsca stron. Edycji podlega tekst (czcionka, wielkość, kursywa, pogrubienie, kolor) - wstawianie i kasowanie oraz obrazy - wstawianie i kasowanie. Za pomocą CMS można także nadawać i kasować hasła dla partnerów biznesowych z dostępem do stron po zalogowaniu. Można także pozyskiwać np. adresy e-mail osób zapisujących się do Newsletter lub inne dane ustalone z naszym Klientem.

Na stronach programujemy w HTML jak i Flash. Łącząc te dwie technologie nie obniżamy szans przy pozycjonowaniu strony. Technologia Flash mimo swojej atrakcyjności wizualnej nie wpływa korzystnie na pozycjonowanie witryn w wyszukiwarkach.

Pozycjonujemy wstępnie strony Klienta poprzez wybór i umieszczenie ważnych parametrów SEO (Search Engine Optimization). Title, Description, Keywords.

Title - krótkie i na temat, tak by jak najlepiej oddać zawartość strony. Powinny tu się znajdować także słowa kluczowe, aby po nich internauta jak najszybciej dotarł do pozycjonowanej strony.

Description – jest najczęściej wyświetlany na liście wyszukiwań wyszukiwarek, tak więc z jednej strony zawierać musi opis treści strony, z drugiej zaś pełnić rolę marketingową zachęcając do kliknięcia. Ma to szczególne znaczenie przy wejściach na frazy mniej popularne, wpisywane rzadziej. Interesujacy Description znacznie zwiększa liczbę wejść.

Keywords – w tej chwili pełni rolę wspomagającą, jescze kilka lat temu Keywords były kluczowe, dziś w dobie pozycjonowania "omijającego" reguły SEO nie ma takiego znaczenia. Keywords jednak ma duży wpływ na wiarygodność strony a co za tym idzie zwiększa znaczenie linków zewnętrznych umieszczonych w całym serwisie www.

Podczas współpracy wspieramy naszych Klientów w pracach wymaganych przy współdziałaniu z wybranym Providerem internetowym przez Klienta. Pomagamy w rejestracji domen, wyborze odpowiedniego serwera, uruchamianiu elementów na serwerze Providera niezbędnych do prawidłowego działania serwisu www.

Aktualizacja stron
Bardzo często nasi Klienci podpisują z nami umowy roczne aktualizacji stron albo/i umowy pozycjonowania stron.
Są to sytuacje indywidualne każdy Klient ma inne potrzeby i wymagania, toteż umowy takie tworzymy indywidualnie do sytuacji. Umowy aktualizacyjne zapewniają:
- aktualizację tekstów
- wymianę lub usuwanie obrazów
- wymianę, wykonanie i wstawianie banerów reklamowych (Flash, jpg, gif)
- modyfikację nawigacji menu
- zmiany i modyfikacje w panelu administracyjnym CMS
- inne według ustaleń z Klientem